MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 5475547
nr 547 5547
Byrå
1890-tal, längd: 80, djup: 45, höjd: 117 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
750 kr
måndag 20 oktober 2008
kl 17:01:31
100 kr
500 kr
300 kr
700 kr